J
Harley Benton D-120CE BK
Nagyon elégedett vagyok a vásárlással, a gitár kiváló, tökéletes állapotban érkezett meg, nagyon jól becsomagolva, kifogástalan hangzása van, és semmi irigyelnivalója sincs a sokkal értékesebb gitároknál.
0
0
Jelentem!
C
Szép gitár kényelmes nyak a bundok végei élesek, a piezzo pickup hibás a három vékony húr nem szól,a jack aljzat lötyög, túl vastag húrokkal van szerelve,amit azonnal lecseréltem
0
0
Jelentem!