S
Jó kis gitár, de nekem volt szerencsém egyszerre a double-cut változatú társával kipróbálni, és utóbbi jobban meggyőzött.
Különben jó ötlet volt ez a single-cut, de az így kapott csúcsos/hegyes forma nekem nem jön be, ami meg persze ízlés kérdése. Ezen felül megjelenésében azt kínálja, amit ígér: sunburst.
A nyaka kicsit vastagabb, ha valaki azt szereti akkor neki kényelmes lesz, alapvetően én nem ódzkodom a vaskosabb gitárnyaktól, de a double-cut sokkal kényelmesebb lett. Meg egy ici-picivel könnyebb is mint ez.
Mindezen felül teljesen jó és használható hangszer, ár-érték arányban pedig nem is kifejezés.
Különben jó ötlet volt ez a single-cut, de az így kapott csúcsos/hegyes forma nekem nem jön be, ami meg persze ízlés kérdése. Ezen felül megjelenésében azt kínálja, amit ígér: sunburst.
A nyaka kicsit vastagabb, ha valaki azt szereti akkor neki kényelmes lesz, alapvetően én nem ódzkodom a vaskosabb gitárnyaktól, de a double-cut sokkal kényelmesebb lett. Meg egy ici-picivel könnyebb is mint ez.
Mindezen felül teljesen jó és használható hangszer, ár-érték arányban pedig nem is kifejezés.
0
0
Jelentem!
L
komoly hangszer
Verhetetlen ár-értékben ez a mahagóni gitár. A kulcsok jól tartanak és a wraparound híd óriási sustaint ad. A festésbe nem lehet belekötni, viszont a gyárból nem teljesen jól beállítva érkezett a hangszer. A gitár egyetlen gyenge pontja a hangszedő, ami bár szépen szól, azért kicsit zajos. Ettől függetlenül nagyon jól használható. Főleg kezdő-haladó szintű játékosoknak ajánlom.
0
0
Jelentem!