S
Hangzásra és kinézetre tökéletes, főleg ha azt nézzük milyen olcsó, emellett ülve is nagyon kényelmes vele játszani mivel nem csúszkál. Ami nekem negatívum az az, hogy enyémen a hátsó borító ami az elektronikát takarja sérült volt, mondjuk ez nem látszik játék közeben de azért zavaró azt majd cserélnem kell. Ár-érték arányban megéri megvenni.
0
0
Jelentem!
ZT
Kezdő gitárnak tökéletes. Tokot nehézkes kicsit találni rá, viszont árérték arányban nem tudom kifogásolni. Egy év tömény használat után is minden ugyan úgy egyben van rajta.
0
0
Jelentem!