n
Elnyűhetetlen utazótárs.
Mit ragozzam, ebben a címben minden benne van. Most ketten használjuk, a fiam, aki 10 éves és most kezd gitározni tanulni és én, amikor utazunk valahová. Nem csak praktikus, jól is szól, dacára az egyetlen humbucker-nek. Kicsit fejnehéz, ezt meg kell szokni, de hát ugye az SG-k is fejnehezek. Sok utazáson velem volt, sok üres órát tett elviselhetővé és hasznossá.
0
0
Jelentem!