I
Nem bántam meg!
Hosszas válogatás után döntöttem a szett mellett. Azt kaptam, amit vártam.
A kivitelezés kifogástalan! Csillogó, brilliant-fényes csoda.
Egyaránt alkalmas finom játékhoz, de az intenzív ütésekhez is. A lecsengések hosszúak, ám mégsem kínosan túlcsengöek. A tányérok érezhetöen nehezek, tömörek. Van bennük "anyag", tisztességgel!
Ahogy a címben írtam is: Nem bántam meg a választásom!
A kivitelezés kifogástalan! Csillogó, brilliant-fényes csoda.
Egyaránt alkalmas finom játékhoz, de az intenzív ütésekhez is. A lecsengések hosszúak, ám mégsem kínosan túlcsengöek. A tányérok érezhetöen nehezek, tömörek. Van bennük "anyag", tisztességgel!
Ahogy a címben írtam is: Nem bántam meg a választásom!
0
0
Jelentem!