M
Megfelelően működik, szép hanggal.
Elsősorban az 1800 MHz miatt tűnt a legideálisabb választásnak, mert a 863-865 MHz jelszennyezett volt a régebbi vezeték nélküli rendszerrel, sokszor zavarta a jelet valami külső tényező. A 4G/LTE hálózat is közel volt a régi rendszerhez, így az 1800 MHz efölött van, de a 2,4 GHz-es WiFi frekvenciát még nem éri el, pont a kettő között van, ahol szabadabb a frekvencia.
A hatótáv kb. 30 méterig stabil, utána már lehetnek szakadozások.
A hangja hozza a megfelelőt, könnyen paraméterezhető egy kis EQ-val.
A kondenzátor kapszula miatt érezhetően nagyobb az érzékenysége, mint a dinamikus társainak.
A jel/zaj aránya is teljesen megfelelő.
A kezelhetősége is nagyon ki lett találva, pont jó helyen van a csúsztatható kapcsoló, ami némán kapcsol be, köszönhetően a késleltetett kapcsolódásnak, kikapcsolásnál tud egy kis zajt produkálni, de ha hozzáértően van kikapcsolva, akkor az is néma tud lenni. Némítás funkciót nem tud, csak ki-és bekapcsolást.
Bekapcsoláskor pontosan 3 másodpercig késlelteti a kapcsolatot, ami egy kicsit zavaró lehet, főleg, ha valaki nem számít rá. Egyébként meg nem bonyolult megtanulni a kezelését.
A hatótáv kb. 30 méterig stabil, utána már lehetnek szakadozások.
A hangja hozza a megfelelőt, könnyen paraméterezhető egy kis EQ-val.
A kondenzátor kapszula miatt érezhetően nagyobb az érzékenysége, mint a dinamikus társainak.
A jel/zaj aránya is teljesen megfelelő.
A kezelhetősége is nagyon ki lett találva, pont jó helyen van a csúsztatható kapcsoló, ami némán kapcsol be, köszönhetően a késleltetett kapcsolódásnak, kikapcsolásnál tud egy kis zajt produkálni, de ha hozzáértően van kikapcsolva, akkor az is néma tud lenni. Némítás funkciót nem tud, csak ki-és bekapcsolást.
Bekapcsoláskor pontosan 3 másodpercig késlelteti a kapcsolatot, ami egy kicsit zavaró lehet, főleg, ha valaki nem számít rá. Egyébként meg nem bonyolult megtanulni a kezelését.
0
0
Jelentem!