B
Elégedett vagyok
A húrokat 1/8-os gitárra tettem fel, így oktáv gitár hangzást értem el vele. Az ukulele után nem lep meg: nagyon vékony húrok, de jól bírják a terhelést. A csomagban két tekercselt húr van (E6 és A5), a többi nylon húr, ez elsőre furcsa volt, de azóta teljesen megszoktam. :)
0
0
Jelentem!