f
Nagyon jó pengető
A kedvenc custom pengetőm a 2,1 mm-essel együtt. Alig kopik, jó a fogása, minimális a pengetőzaj, határozott, szép hang képezhető vele. Meg kell szokni, de utána tökéletes. A kétféle csúcs pedig kiválóan használható, kíséret és szóló között váltásnál, vagy ha simán csak keményebb vayg puhább hangszínt akarunk.
0
0
Jelentem!