C
Hibátlan termék eddig semmi negatívumot nem vettem észre. Danke Thomann!
0
0
Jelentem!
v
Remek
Anyaga, minősége felúlmúlja az árát!
Köszönet!
Köszönet!
0
0
Jelentem!
S
Jó minőség jó ár :)
1
0
Jelentem!
l
jó ár érték arány
Masszív minőség jól használható, megfelelő hangminőség
0
0
Jelentem!
CL
Csendes
Csendes, minden rendben, tudja amit kell.
0
0
Jelentem!