J
Sub 88 a kis dühős :)
A csíptetős csatlakozás nagy negatívum de túl lehet rajta lépni.
A reflex nyílást valamivel tompítani kell majd, a levegő hangja miatt.
Tompítást kell bele raknia, mert bizonyos frekvenciákon van egy kis zörgős hangja (rezonancia), de nem vészes. Hangerőben és frekvencia menetben szerintem rendben van, ár-érték arányba jó vételnek számít.
A reflex nyílást valamivel tompítani kell majd, a levegő hangja miatt.
Tompítást kell bele raknia, mert bizonyos frekvenciákon van egy kis zörgős hangja (rezonancia), de nem vészes. Hangerőben és frekvencia menetben szerintem rendben van, ár-érték arányba jó vételnek számít.
0
0
Jelentem!