S
Elég jó.
Stabil, elégedettek vagyunk az állvánnyal, könnyen kezelhető, összecsukható.
0
0
Jelentem!
MB
Ezér az árért? :)
Alapjába véve, ez egy megbízható, stabil állvány! Évek óta használom ?ket!
0
0
Jelentem!
MR
Stabil, jó minőség!
Legjobb ár/érték arányú állvány, stabil és jó minőségű vázzal! Semmivel sem rosszabb a drágább állványoknál.
0
0
Jelentem!
A
Millenium MS 2003
Stabil, erös szerkezet, nincs semmi amit negativmként irhatnék rola és az ára pedig mintha ingyen lenne
0
0
Jelentem!
d
Megfelelő színpadi választás
Színpadi használatra vásároltam a terméket és többnyire beszédmikrofon használatához használom. az álvány nem veszi fel a rezgéseket a színpadon és kábeles és vezetéknélküli használathoz is tökéletesen használható. Strapabíró és jó anyagokból készített eszköz. Érdemes táskát vásárolni hozzá a szállítás miatt.
0
0
Jelentem!
C
Jó választás
Az árához képest nagyon jó választás , stabil és nem inog .
0
0
Jelentem!