g
Egyszerűen imádom. Eddig a csúcskategóriás Pearl dobszékeket használtam de nem voltam megelégedve velük. Megérte váltanom erre a remek dobszékre. Sokkal kényelmesebb, hosszú 8-10 órás használat mellett sem ég a fenekem a széktől. A hidraulikus állíthatósággal pillanatok alatt be tudom állítani a kívánt magasságot. Stabilan tart dobolás közben. Én háttámlát is vettem hozzá ami kifejezettem jól támasztja a derekamat. Meg is lepődtem ezen. Végre egy nagyszerű dobszék ami kényelmes, használható és az ár is mérsékeltebb.
0
0
Jelentem!
DB
Frankó
Stabil, kényelmes, rugalmasan állítható, masszív cucc!
0
0
Jelentem!