R
Gyönyörű mélyláda! Nagyon jó anyaghasználat! Olyan erő van benne amit szavakkal nehezen tudok leírni! Simán megállja a helyét a nagy márkák között is. Ár-érték arányban párja nincs!!!!! Elképesztő hangzás,egészen lemegy a pincébe :) Én 4-et használtam belőle meg hozzá 2db achat 115-öt Az iskolai tornacsarnok szét akart esni,rendes földrengés volt! Ha rendelsz ilyen mélyet ajánlom a hozzá kaphtó kerekeket mert dögnehéz és nem akarod kézzel pakolászni Hidd el nekem!
0
0
Jelentem!
MR
Szuper
Közel egy év távlatából is maximálisan elégedett vagyok! Jelen pillanatban 4db van belőle, de további 4db vásárlását tervezem!
0
0
Jelentem!