IG
Nem kicsit robosztus, de pont ezért kiváló.
Egyszerű kezelés. Ajánlom a chromatikus beállítást. Kapásból a 440HZ-hez van lőve.
0
0
Jelentem!
Z
Talán túl kis méretű:
0
0
Jelentem!
G
Decent for the price
The tuner works perfectly for all strings except for the low E, it seems to not detect / detect the wrong note a lot of the time (you can stil get the low E in tune, it is just very annoying and takes more time than it should)
0
0
Jelentem!
P
Egyszerű használat, bár néha kissé pontatlan. Előfordul, hogy csak sokadik pengetésre érzékel, de ha kitartó vagy használható.
0
0
Jelentem!
S
Ár-érték arányban teljesen jó. Olcsó és teszi a dolgát.
0
0
Jelentem!
A
Egyszerűen jó
Tudja amit kell. Nem kell sokat állítgatni, alapból 440 hz-hez van beállítva.
0
0
Jelentem!
K
A hangolás pontos és megfelelő a kijelzés érzékenysége (nem ugrál folyton a mutató). A hangszer rezgéseinek érzékelése viszont lehetne jobb, néha erősen kell pengetni a gitárt ahhoz, hogy a megfelelő hangot jelezze ki. Sajnos a gitártokban könnyen benyomódhat a gombja, ami sok fölösleges bekapcsolást és egész gyorsan lemerülő elemeket jelent. Összességében viszont elégedett vagyok vele, praktikus eszköz a gitározáshoz.
0
0
Jelentem!